» Pagina principală » Membri


Cadru didactic Grad didactic Tel. (Int) E-mail Locație
Cristian Pătrășcioiu Prof. dr. ing./Dir. Depart. 131 (102) cpatrascioiu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 1
Nicolae Paraschiv Prof. dr. ing./Președinte Senat 129, 131 (107) nparaschiv [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 1
Cristian Bucur Prof. dr. ing. crbucur [at] yahoo [dot] com E IV
Vasile Cîrtoaje Prof. dr. ing. 270, 131 (103) vcirtoaje [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 2
Mihaela Oprea Prof. dr. ing. 131 (110), 147 mihaela [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 4
Gabriel Rădulescu Prof. dr. ing. 131 (115) gabriel.radulescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 3
Adrian Moise Conf. dr. ing./Prodecan 131 (114) amoise [at] upg-ploiesti [dot] ro B IV 1
Alina Băieșu Conf. dr. ing. 131 (111) agutu [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 4
Gabriela Bucur Conf. dr. ing. 131 (108) chiri [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Otilia Cangea Conf. dr. ing. 131 (108) ocangea [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Cornel Ianache Conf. dr. ing. cianache [at] upg-ploiesti [dot] ro C II 7
Sanda Mihalache Conf. dr. ing. 131 (111) sfrancu [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 4
Cristina Popa Conf. dr. ing. 131 (108) ceftene [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Cristina Popescu Conf. dr. ing. 131 (108) cristinap [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 6
Dragomir Orhei Șef lucr. dr. ing. orheidragomir [at] yahoo [dot] com E IV
Liana Georgescu Șef lucr. dr. ing. lgeorgescu [at] upg-ploiesti [dot] ro C II 7
Marian Popescu Șef lucr. dr. ing. 131 (111) mpopescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B III 4
Alexandru Săvulescu Șef lucr. dr. ing. alex_st_savulescu [at] yahoo [dot] com E IV
Ioan Săvulescu Șef lucr. dr. ing. E IV
Marius Olteanu Șef lucr. dr. ing. 131 (105) molteanu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 3
Mădălina Cărbureanu Șef lucr. dr. mat. 131 (105) mcarbureanu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 3
Ștefan Bala Șef lucr. dr. ing. 299 stefan.bala [at] upg-ploiesti [dot] ro E IV
Cadru didactic asociat Grad didactic Tel. (Int) E-mail Locație
Stelian Dumitrescu Prof. dr. ing. 129, 131 (102) sdumitrescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 1
Gheorghe Cremenescu Prof. dr. ing. gcremenescu [at] upg-ploiesti [dot] ro E IV
Gheorghe Panaitescu Conf. dr. ing. 131 (114) gmpanaitescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B IV 1
Cornel Marinescu Șef lucr. dr. ing. 131 (104) B II 3
Emil Pricop Ing. drd. 131 (113) emil.pricop [at] upg-ploiesti [dot] ro B IV
Personal tehnico-administrativ Tel. (Int) E-mail Locație
Florentina Angelescu Secretar Departament 131 fangelescu [at] upg-ploiesti [dot] ro B II 5
Florin Brehuță Tehnician 131 (110) B III 7

Copyright © 2003-2017 ACE